גננים » מאמרים וחדשות » דשא מוכן – כי הדשא שלכם פשוט ירוק יותר

דשא מוכן – כי הדשא שלכם פשוט ירוק יותר

רוצים לרפד את הגינה בדשא ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון. כל המידע, הסוגים והמחירים. חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר? תחשבו שוב

דשא מוכן לגינה משווק בארץ על ידי משווקים מורשים המציעים מספר רב של סוגי דשא המתאימים לגינות פרטיות. ההבדלים בין הסוגים קשורים לסוג חומרי הגלם, הצבע, הייצור, הגובה, הרכות ועוד. כאתם רוצים לבחור דשא מוכן מומלץ לקחת בחשבון את כל אלו ולהתרשם במו עיניכם מההצעות השונות, וכך לבחור בצורה הטובה ביותר, אבל עוד יותר חשוב זה לעשות שיעורי בית קודם ולבוא עם ידע מקדים ואז להתייעץ עם גננים ואנשים מקצוע.

מעוניינים בדשא מוכן? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

כשאנחנו מדברים על בחירת דשא מוכן חשוב לוודא קודם כל למה הוא משמש. אם מדובר על גינה פרטית הצורך יהיה שונה מצורך של מגרשי משחק או מגרשי ספורט. רכישת דשא מוכן והנחתו כנדרש תבטיח לכם דשא ירוק ומזמין לזמן ארוך – כל מה שיידרש הוא להישמע להוראות היצרן ולתחזק אותו כמו שצריך. עוד לפני שאתם רוכשים את הדשא חשבו מהו השטח שתרצו לרפד בדשא, משום שמרבדי דשא מוכן נמכרים לפי מטר במשתלות שונות.

סוגי דשא מוכן לגינה שלכם

 • דשא טיפווי: זהו דשא שמתחדש במהירות, בעל מרקם עדין ועמיד במיוחד לדריכה. מתאים לגינות בהם יש תנועה רבה ולאנשים שאוהבים לארח. המחיר של סוג של נע בין 17 ש"ח ומעלה למטר.
   
 • דשא פספלום: מדובר בדשא במרקם עלים עדין ורך. אפשר למצוא אותו במחיר של כ-18 ש"ח למ"ר.
   
 • דשא דרבן גראס:גם הוא בעל מרקם עלים, אך גס יותר ועדיין רך ונעים למגע. מחירו זהה למחיר הפספלום.
   
 • דשא אלטורו: אידיאלי לגינות פרטיות – צפוף עמיד ונוח לאחזקה. גם הוא נמצא בטווח המחירים של החל מ-17-18 ש"ח למ"ר.
   
 • דשא בופולו: זהו סוג דשא עמיד בצל ובחורף, איכותי במיוחד. מחירו מתחיל מ-27 ש"ח למ"ר.
   
 • דשא קיקויה: סוג דשא שנפוץ בשטחים ציבוריים ושומר על צבעו גם בחורף. מחירו מתחיל מ-16 ש"ח למ"ר.
   
 • דשא טנפוליה: זהו דשא ללא כיסוח ולכן הוא נראה בדרך כלל כמו גבעות קטנות ורכות, מעין שלג של דשא. מחירו גבוה יותר מהאחרים וניתן למצוא אותו במחיר של כ-97 ש"ח למ"ר.

בנוסף לכל אלו אפשר לרכוש גם שק של זרעי דשא, הדורשים הנחה מיוחדת ומקצועית בשביל לנבוט ולהתפתח כראוי. שק של כעשרים קילו יעלה כ-400 ש"ח.

אם אתם רוצים דשא נעים, נוח ושימושי, בחרו את אחד הסוגים שפורטו כאן לפניכם. אם אתם לא בטוחים מה מתאים לכם, רק תשאירו את הפרטים ואנשים מקצוע מיומנים יחזרו אליכם להתאמת הדשא האידיאלי עבורכם. רוצים לדעת מהו מחירון דשא מוכן השלם? היכנסו למחירון המקיף שלנו.

עוד באותו נושא